SAGA FURS ÇEVRİMİÇİ AÇIK ARTIRMA

Saga Furs Çevrimiçisatış web sayfasına hoş geldiniz! Burada, satın alma işlemlerinin Açık Artırma sistemimizde nasıl sorunsuzca gerçekleştirilebileceğinin açıklandığı talimatlar ve video öğreticileri yer almaktadır.

Satın alma yolculuğunuzu olabildiğince sorunsuz ve etkili bir şekilde tamamlayabilmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler bu sayfada derlenmiştir. Çevrimiçi açık artırma sistemimiz kolay ve kullanıcı dostu olsa da, gerçek satış başlamadan önce talimatları dikkatle okumanızı ve tüm video öğreticilerini izlemenizi öneriyoruz. 

Talimatları ve videoları inceledikten sonra, ana gezinme çubuğunun sağ üst köşesindeki “Login” (Giriş) düğmesine tıklayarak Çevrimiçi satış sistemine gidin.

 

Yazılı talimatlar ve video öğreticileri

Sizin için, Çevrimiçi Açık Artırma sistemimize ait ekran görüntülerinin yer aldığı yazılı talimatlar hazırladık. Lütfen teklif verme ve satın alma işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için tüm talimatları dikkatlice okuyun. Yazılı talimatları burada bulabilirsiniz.

Ayrıca, size Çevrimiçi Açık Artırma Sistemi konusunda rehberlik etmesi için İngilizce dilinde, altyazılı olarak aşağıda bulabileceğiniz video öğreticileri hazırladık. Lütfen sistemde teklif verme ve satın alma işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için önce tüm eğiticileri dikkatlice izleyin.

 

Çevrimiçi Satın alma İşlemleri İçin Faturalandırma Talimatları  

Saga Furs Buyer Invoicing seçeneğini kullandığınızda uygulanan faturalandırma işlemi, canlı açık artırmadakiyle aynıdır. Faturalandırmayı hızlandırmak ve bilgilere daha kısa sürede ulaşmak istiyorsanız Buyer Invoicing seçeneğinden yararlanmanızı öneririz.

Sunduğumuz manuel faturalandırma seçeneğini kullandığınızda uygulanan işlem aşağıda verilmiştir:

Her açık artırma gününün sonunda Saga, satın alınan ürün partileriyle ilgili ayrıntıları alıcıya gönderir. Alıcı, Saga’ya faturalandırma talimatları göndererek ilgili ayrıntıları onaylar.

 

Yardım Masası

Sorularınız varsa veya desteğe ihtiyaç duyuyorsanız yardım masamıza ulaşın

Teknik destek
onlinesales@sagafurs.com

Satın alan faturalandırma seçeneğiyle veya giriş yapmayla ilgili sorunlar
invoice@sagafurs.com

 

Bulunduğunuz bölgedeki ilgili kişiyle de iletişime geçebilirsiniz

Çin
errol.sheng@sagafurs.com, +86 188 888 501 51
sunny.li@sagafurs.com, +86 188 014 400 33
kelvin.ding@sagafurs.com, +86 138 109 676 37

Kore
kate.mok@sagafurs.com, +82 10 4944 1396

Rusya ve Türkiye
dmitri.larionov@sagafurs.com

Yunanistan
sophia.kourkopoulos@sagafurs.com, +30 699 433 2231

İtalya
arianna.pisanello@sagafurs.com

ABD
charles.ross@sagafurs.com