Raportit ja avainluvut

Avainlukuja tilikaudelta 1.11.2015-31.10.2016

 2015/2016
12 mo
2014/2015
12 mo
Välitysmyynnin arvo: MEUR334,7637,3
Liikevaihto: MEUR43,058,5
Liiketulos: MEUR-5,94,4
Tulos ennen veroja: MEUR-3,09,4
Osakekohtainen tulos: EUR-0,682,06
Oman pääoman tuotto, (ROE)%-2,78,0
Sijoitetun pääoman tuotto (ROI) %-0,85,4
Hallituksen osinkoehdotus, EUR0,201

Raportit

Puolivuosikatsaus 1.11.2016-30.4.2017

Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.11.2015-31.10.2016 (taitettu versio)
Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.11.2015-31.10.2016
Tilinpäätöstiedote 1.11.2015-31.10.2016
Puolivuosikatsaus 1.11.2015-30.4.2016

Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.11.2014-31.10.2015 (Taitettu versio)
Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.11.2014-31.10.2015
Tilinpäätöstiedote 1.11.2014-31.10.2015
Osavuosikatsaus 1.11.2014-31.7.2015
Osavuosikatsaus 1.11.2014-30.4.2015
Osavuosikatsaus 1.11.2014-31.1.2015

Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.11.2013 – 31.10.2014
Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.11.2013 – 31.10.2014
Tilinpäätöstiedote 1.11.2013 – 31.10.2014
Osavuosikatsaus 1.11.2013 – 31.7.2014
Osavuosikatsaus 1.11.2013 – 30.4.2014
Osavuosikatsaus 1.11.2013 – 31.1.2014
Uudelleenryhmitellyt vertailutiedot 1.9.2012 – 31.10.2013

Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.9.2012 – 31.10.2013 (selailtava versio)
Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.9.2012 – 31.10.2013
Tilinpäätöstiedote 1.9.2012 – 31.10.2013
Osavuosikatsaus 1.9.2012 – 31.8.2013
Osavuosikatsaus 1.9.2012 – 31.5.2013
Osavuosikatsaus 1.9.2012 – 28.2.2013
Osavuosikatsaus 1.9.2012 – 30.11.2012

Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.9.2011 – 31.8.2012 (selailtava versio)
Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.9.2011 – 31.8.2012
Vuosikooste 01.09.2011 – 31.08.2012
Tilinpäätöstiedote 01.09.2011 – 31.08.2012
Osavuosikatsaus 01.09.2011 – 31.05.2012
Osavuosikatsaus 01.09.2011 – 29.02.2012
Osavuosikatsaus  01.09.2011 – 30.11.2011

Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.9.2010 – 31.8.2011
Vuosikooste 01.09.2010 – 31.08.2011
Tilinpäätöstiedote 01.09.2010 – 31.08.2011
Osavuosikatsaus 01.09.2010 – 31.05.2011
Osavuosikatsaus 01.09.2010 – 28.02.2011
Osavuosikatsaus 01.09.2010 – 30.11.2010

Hallituksen toimintakertomus ja tilinpäätös 1.9.2009 – 31.8.2010
Vuosikooste 1.9.2009 – 31.8.2010
Tilinpäätöstiedote 1.9.2009 – 31.8.2010
Osavuosikatsaus 01.09.2009 – 31.05.2010
Osavuosikatsaus 01.09.2009 – 28.02.2010
Osavuosikatsaus 01.09.2009 – 30.11.2009

Tilinpäätös tilikaudelta 01.09.2008 – 31.08.2009
Osavuosikatsaus 01.09.2008 – 31.05.2009
Osavuosikatsaus 01.09.2008 – 28.02.2009
Osavuosikatsaus 01.09.2008 – 30.11.2008

Vuosikertomus 01.09.2007-31.08.2008
Osavuosikatsaus 01.09.2007-31.05.2008
Osavuosikatsaus 01.09.2007-29.02.2008
Osavuosikatsaus 01.09.2007-30.11.2007

Vuosikertomus 01.09.2006-31.08.2007
Osavuosikatsaus 01.09.2006-31.05.2007
Osavuosikatsaus 01.09.2006-28.02.2007
Osavuosikatsaus 01.09.2006-30.11.2006

Tilinpäätös tilikaudelta 01.09.2005-31.08.2006
Osavuosikatsaus 01.09.2005-31.05.2006
Osavuosikatsaus 01.09.2005-28.02.2006
Osavuosikatsaus 01.09.2005-30.11.2005

Tilinpäätös tilikaudelta 01.09.2004-31.08.2005
Osavuosikatsaus 01.09.2004-31.05.2005
Osavuosikatsaus 01.09.2004-28.02.2005
Osavuosikatsaus 01.09.2004-30.11.2004

Tilinpäätös tilikaudelta 01.09.2003-31.08.2004
Osavuosikatsaus 01.09.2003-31.05.2004
Osavuosikatsaus 01.09.2003-29.02.2004
Osavuosikatsaus 01.09.2003-30.11.2003

Tilinpäätös tilikaudelta 01.09.2002-31.08.2003
Osavuosikatsaus 01.09.2002-31.05.2003